Koken Interchangeable Screwdriver Phillips #2 x 6mm x 150mm Long 168C-2X6-150
SKU 168C-2X6-150
Availability:
in stock, ready to be shipped
Minimum order quantity: 3 units
FEATURES
- 168C Interchangeable Screwdriver
- Phillips x Flat
- Made in Japan
SPECIFICATIONS
Size Philips #2 x 6mm flat
Blade Length 150mm
Overall Length 210mm